מי אנחנו

המטרה שלנו  ב – Algora היא לחבר בין סוחרים פרטיים במסחר ידני או עם רובוטי מסחר לבין משקיעים וחברות אלגוטריד.
החזון של Algotra הוא לאפשר הקמת חברות אלגו טרייד בקלות ובמהירות מירבית ע"י חיבור בין משקיעים עם הון כספי לבין סוחרים עם דוחות מוכחים או רובוטי מסחר מוצלחים.

מניסיון שלנו בתחום שוק ההון ובפורקס בכלל, יש המון סוחרים אשר מרוויחים המון כסף באופן פרטי במסחר ידני ו/או עם רובוטי מסחר – אשר רוצים להרוויח יותר אם באמצעות הון גדול יותר או גישה לחברות אלגוטרייד קיימות. לעומת זאת, יש משקיעים וחברות אלגו טרייד המחפשות רעיונות/סוחרים חדשים על מנת להשקיע כסף ולהקים חברות אלגו טרייד חדשות.

ופה התפקיד שלנו בא לידי ביטוי –  אנחנו נעזור לסוחרים ולמשקיעים לחבור זה לזה תוך מתן יעוץ ושירותי תיווך לשני הצדדים כדי לגרום להצלחה בחיבורים האלה.

קצת עלינו

אלירן כהן

בעל בית התוכנה AutoSysFx שהוקם ע"י ב2011, אלירן הינו סוחר מקצועי בשוק ההון מאז שנת 2005, בעיקר באופציות מעו"ף ומטבע חוץ.
החל משנת 2007  הוא עוסק בפיתוח אסטרטגיות מסחר אוטומטיות וחצי אוטומטיות במטבע חוץ.
מלבד זאת אלירן הינו מתכנת מקצועי בעיקר בשפות – C, C++, .NET  וכמובן בשפת MQL  – השפה בה מתכנתים רובוטי מסחר אוטומטי במערכת המטה טריידר 4 (mt4).

 

ליאור כהן

בעל תואר בחשבונאות וכלכלה , מתכנת בשפת C ובשפת בשפת MQL  – השפה בה מתכנתים רובוטי מסחר אוטומטי במערכת המטה טריידר 4 (mt4).

סוחר בפורקס משנת 2007 עם רובוטי מסחר וסקריפטים שרובם פיתח לעצמו.

בעל אתרים רבים בשוק ההון בהם סקירות שוק ההון,מאמרים שוק הון, הבלוג Stratrade ועוד.

כמו כן אלירן ואחיו ליאור הינם הבעלים של הסטארט-אפ – ScanFin שעוסקת בפיתוח אלגוריתם וטכנולוגיה לניתוח פעילות הסוחר ומתן עצות ומסקנות על מנת לטפל בבעיית "פסיכולוגית המסחר" אותה חווים סוחרים בזמן המסחר, וכן הבעלים של AlgoServers – המספקת שרתי מסחר לסוחרים פרטיים וחברות אלגו טרייד.

בנוסף, בשנים 2010/11 היה אלירן שותף בקבוצת סוחרים אשר הקימה מיזם אלגו-טרייד, המיזם נסגר עקב בעיות מימון שהיתה במדינה באתה תקופה, אך הקבוצה ואלירן בפרט צברו ידע רב בנושא ביצוע מחקר ואופטימיזציה לרובוטי מסחר בשוק המט"ח.

בזכות הידע הרב שצברנו במסחר אישי ובמסחר אוטומטי, בהקמת מיזם אלגוטרייד, מחקרים ואפוטמיזציה של רובוטים מסחר, בפיתוח רובוטי מסחר ללקוחות ב Autosysfx, בפורומים וקבוצות רבות של סוחרים שאנחנו מנהלים + קשרים רבים עם משקיעים פוטנצאלים והכרת התחום לאורך ולרוחב נוכל לעזור לך למצוא משקיע (או למצוא סוחרים/רובוטי מסחר) ולהקים חברת אלגו טרייד מוצלחת!

אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ולפנות אלינו בכול שאלה – צרו איתנו קשר עכשיו ! לחץ כאן אם אתה משקיע | לחץ כאן אם אתה סוחר

תודה ובהצלחה