תכנות רובוטי מסחר

הפוך את אסטרטגית המסחר שלך לרובוט מסחר אוטומטי – אלגו טרייד

יש לך אסטרטגית מסחר טובה אבל אתה עדיין מפסיד כסף ? – ככל הנראה גם אתה כמו רוב הסוחרים נופל בגלל בעיית "פסיכולוגית המסחר".
התהליך בו הופך סוחר מתחיל לסוחר ריווחי לאורך זמן, שלא מושפע מ"פסיכולוגית המסחר", יכולה לקחת כמה שנים – אם יש לך שיטת מסחר חבל שתחכה 4-7 שנים כדי להפוך לסוחר מקצועי – תן לרובוט לפעול עבורך – רובוט סוחר בצורה שכלית ולא מושפע מרגשות.
  • יש לך שיטת מסחר מצליחה ואין לך זמן לשבת מול המסך? 
  • רוצה מערכת מסחר שפועלת עבורך 24 שעות ביממה?
  • רוצה יותר זמן פנוי ? רוצה להרוויח במסחר גם כשאתה ישן, בים או לא יושב על המחשב?

לנו יש את היכולת להתאים עבורך את הפתרון הטוב ביותר.


בשנים האחרונות נכתבו כתבות רבות וסיפרו על "אלגו-טרייד" – מסחר אוטומטי בעזרת רובוט מסחר תפס תאוצה וכ- 70% מכלל המסחר בארה"ב מבוצע על ידי רובוטי מסחר.
עד לאחרונה מסחר אוטומטי היה נחלתם הבלעדית של בנקים ומוסדות פיננסים גדולים אך כיום האפשרות לפתח רובוט מסחר אוטומטי בהתאמה אישית נגישה לכל סוגי הסוחרים.
לכולנו ידוע שהבעיה המרכזית שלנו כסוחרים היא שכבני אדם אנחנו בעלי צד לוגי וצד רגשי, כל עוד אנחנו סוחרים כשהצד הלוגי מוביל אותנו אנחנו חווים רווחים והצלחות ויודעים לשמור על עקרונות המסחר.
כשזה קורה פתאום המסחר במט"ח נראה משהו פשוט וקל, הדבר אכן יכול להיות כזה כל עוד הרגשות שלנו לא משתלטות עלינו ומובילות אותנו להפסדים גדולים ומהירים.

אז מהם היתרונות בעבודה עם רובוט מסחר ?
1. לא יושבים יותר מול המסך – הרובוט סוחר בדיוק כמוך באותה אסטרטגיה – במקומך במשך 24 שעות ביממה גם כשאתה יושן, בעבודה או משתזף בים!
2. מסחר ללא רגשות – הרובוט נצמד לאסטרטגיה וסוחר ללא רגשות מה שמונע אפשרות להפסדים בגלל הפאן הפסיכולוגי.
3. בדיקה של ביצועי העבר ואופטימיזציה – ניתן להפעיל את הרובוט על נכסים שונים ועל שנים קודמות ולראות איך פעל הרובוט בכל מצב שוק – הדבר מאשר לשכלל ולשדרג את האסטרטגיה שתדע לעבוד ולהרוויח בכל תקופה בשוק.
4. ניהול סיכונים מושלם – הרובוט לא מהמר, הוא רק עושה מה שהגדירו לו, לאחר שתגדירו ניהול סיכונים הרובוט יעמוד בזה תמיד ללא יוצא מן הכלל.
5. מסחר על נכסים רבים – יכולת לסחור על מספר רב של צמדים ונכסים תוך שמירת מהירות ביצוע גבוהה ודיוק מושלם.

האם יש חסרונות ברובוט מסחר ?
1. לכל אסטרטגיה מסחר (לא דווקא של רובוט) יש תוקף, ועל כן הסוחרים כל הזמן משפרים ומשדרגים את אסטרטגיית המסחר שלהם לאורך השנים, והמצב הזה קורה גם כשעובדים עם רובוט מסחר אוטומטי.
הפתרון שלנו הוא – הליווי האישי- עבודה איתנו היא לא "זבנג וגמרנו" אלא תהליך, ועל כן כשתרצו לשפר את הרובוט אנחנו נהיה פה לשירותכם ותהיה תמיד בעדיפות ראשונה אצלנו.

2. התאמת הרובוט למצב השוק הנוכחי, רוב הרובוטים זקוקים להתאמה תקופתית למצב השוק, כמעט ובלתי אפשרי לבנות רובוט לומד (לפחות לא במחיר שמתאים לכל אחד) את השוק ומעדכן אוטומטי את הפרמטרים שלו בהתאמה למצב השוק.
הפתרון שלנו הוא – מודעות וליווי- רוב הסוחרים בכלל לא מודעים למצב, אנחנו מלמדים את הסוחרים שלנו איך לבצע אופטימיזציה בצורה נכונה ופשוטה, כחלק מהעבודה עם הרובוט יש צורך בכל רבעון (לפעמים יותר לפעמים פחות) לשבת ולחקור את הרובוט ולבצע התאמות, איך עושים את זה נכון נלמד אותך כשנגיע לזה.
בונוס לקוחות שלנו:
 לאחר תשע חודשים (מספק זמן להפוך לסוחר אוטומטי מקצועי ) תקבל – שעתים יעוץ במחיר של שעה
בייעוץ אני אשב איתך על הדוחות והמחקר שעשית על מנת לעזור לך להתאים את הרובוט בצורה נכונה למצב השוק ולתת לך את ה"פוש" האחרון כדי להצליח באופן קבוע !
אז איך עובד תהליך הפיתוח ? – מרעיון לרובוט מסחר עובד !
שלב 1: אפיון האסטרטגיה – אנחנו לומדים את שיטת המסחר וכותבים מסמך אפיון מדויק שמסביר את עבודת הרובוט על כל חלקיו.
שלב 2: קבלת הצעת מחיר בהתאם למסמך האפיון.
שלב 3: אישור להתחלת עבודה, חתימה על הסכם ותשלום חצי מעלות הפיתוח בזמן החתימה.
שלב 4: בדר"כ תוך 14 ימי עבודה – קבלת הרובוט הסופי + הדרכה והכשרת הלקוח בשימוש ברובוט + הדרכה על ביצועי נכון של BT+ הדרכה על ביצוע נכון של אופטימיזציה. (ידע רב שרק מעטים יודעים לעשות אותו נכון!)
שלב 5: הטבה ללקוח – שרת VPS מתנה לחודש ימים, ב 14 יום הראשונים יבדק הרובוט על דמו ולאחר מכן השרת שלכם עד לסיום ההטבה.
שלב 6: תשלום 50 אחוז הנותרים עבור הפיתוח ושליחת "קוד מקור" ללקוח. (באף מקום לא מקבלים קוד מקור ! – במיוחד בבתי התוכנה בחו"ל).
שלב 7: ליווי ואחריות על הרובוט למשך 3 חודשים !

 – במשך כל הפרויקט יש ליווי מלא והדרכה מסודרת על מסחר אוטומטי, על איך עושים BT, איך עובדים עם רובוט, איך עושים אופטימיזציה, מה זה מחקר נכון? איך להחליט החלטות, איך להשיג דאטה איכותית ועוד ועוד ידע שעושה את ההבדל !

למי זה מתאים ?

כפי שהמסחר לא מתאים לכל אחד, כך גם רובוט מסחר לא מתאים לכל סוחר, ישנם אנשים שנוטים להתערב במסחר ולגעת ברובוט למרות שהרובוט עובד היסטורית ועל דמו בצורה טובה. גם כשעובדים עם רובוט יש צורך במשמעת מינימלית על מנת לא לגעת ולהפריע לרובוט בזמן העבודה שלו.
על כן אם ורק אם אתה מגדיר את עצמך כבחור רציני שסוחר כדי להרוויח ולא כדי להמר ולהרגיש אדרנלין אנחנו נוכל לעזור לך. (אגב מופנה גם לנשים…)
כמו כן אתה צריך לדעת 70-80 אחוז מה התהליך שהרובוט עושה כדי להחליט לפתוח עסקה – כשיש לך את האסטרטגיה הבסיסית אנחנו נוכל לעזור לך לגבש את כל אסטרטגיה המסחר במלואה.

כמה זה עולה ?

כמו שאתה מבין, המטרה שלנו היא לאפשר לכל אחד לפתח רובוט אבל עדיין פיתוח רובוט בהתאמה אישית זה לא עסק זול.
עלות הפיתוח היא בהתאם למורכבות של האסטרטגיה, השוק שבה נפתח, כמות האינדיקטורים, הפלטפורמה שבה היא תפעל ועוד משתנים רבים שנכללים ועולים 'בזמן פיתוח' ובהתאם במחיר.

למה אנחנו ?

1. לנו חשוב שתצליח – כי אם אתה מצליח אפשר לחבר אותך לגופים גדולים ומשם כולנו נעשה יותר כסף.
2. ועל כן – אנחנו מלמדים אותך מהתחלה ועד הסוף איך לעבוד נכון עם רובוט, איך מבצעים BT, איך עושים אופטימיזציה, איך לבצע מחקר ואיך להחליט נכון בעבודה עם רובוט.
3. אנחנו היחידים שמסבירים לך איך להשיג דאטה איכותית למטה טריידר, דאטה שתאפשר לך לעשות BT ומחקרים על איכות מידול של 99 אחוז (מה זה אומר? – תשאיר פרטים ונדבר).
4. תכנס ללקוחת ממליצים – אין אף בית תוכנה בישראל או בעולם עם כל כך הרבה המלצות!
 
אל תישאר מאחור ! בעזרת רובוט מסחר תהפוך לסוחר מקצועי ורווחי !

השאר כאן למטה את פרטים שלך ואנו נחזור אליך בהקדם – השיחה איתנו ללא עלות וללא התחייבות. 

    Please prove you are human by selecting the cup.

    center