אודות

החברה שלנו

מי אנחנו

החזון שלנו

המטרה שלנו  ב – Algora היא לחבר בין סוחרים פרטיים במסחר ידני או עם רובוטי מסחר לבין משקיעים וחברות אלגוטריד.
החזון של Algotra הוא לאפשר הקמת חברות אלגו טרייד בקלות ובמהירות מירבית ע"י חיבור בין משקיעים עם הון כספי לבין סוחרים עם דוחות מוכחים או רובוטי מסחר מוצלחים.

מניסיון שלנו בתחום שוק ההון ובפורקס בכלל, יש המון סוחרים אשר מרוויחים המון כסף באופן פרטי במסחר ידני ו/או עם רובוטי מסחר – אשר רוצים להרוויח יותר אם באמצעות הון גדול יותר או גישה לחברות אלגוטרייד קיימות. לעומת זאת, יש משקיעים וחברות אלגו טרייד המחפשות רעיונות/סוחרים חדשים על מנת להשקיע כסף ולהקים חברות אלגו טרייד חדשות.

 

איך נעשה זאת?

ופה התפקיד שלנו בא לידי ביטוי –  אנחנו נעזור לסוחרים ולמשקיעים לחבור זה לזה תוך מתן יעוץ ושירותי תיווך לשני הצדדים כדי לגרום להצלחה בחיבורים האלה.

הצוות

אלירן כהן

בעל בית התוכנה AutoSysFx שהוקם ע"י ב2011, אלירן הינו סוחר מקצועי בשוק ההון מאז שנת 2005, בעיקר באופציות מעו"ף ומטבע חוץ.
החל משנת 2007  הוא עוסק בפיתוח אסטרטגיות מסחר אוטומטיות וחצי אוטומטיות במטבע חוץ.
מלבד זאת אלירן הינו מתכנת מקצועי בעיקר בשפות – C, C++, .NET  וכמובן בשפת MQL  – השפה בה מתכנתים רובוטי מסחר אוטומטי במערכת המטה טריידר 4 (mt4).

ליאור כהן

בעל תואר בחשבונאות וכלכלה , מתכנת בשפת C ובשפת בשפת MQL  – השפה בה מתכנתים רובוטי מסחר אוטומטי במערכת המטה טריידר 4 (mt4).